Kondor Bernát
Agitátorélmények. Garami Ernő előszavával. II. kiadás.
Bp. Népszava138. árverés / 22.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
94898
Slightly worn, illustrated original half cloth.
158+(2)p. Dedikált példány.
Kopottas, rajzos, kiadói félvászon-kötésben.