Körmendy-Ékes Lajos, dr.
Az ötvenéves Mátyásföld
1938 Mátyásföld Bíró M140. árverés / 35.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 12 000 FtAzonosító
95092
Gilt, original cloth.
207p.+XVIt.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.