Szerző Körmendy-Ékes Lajos, dr. Az ötvenéves Mátyásföld 1938 Mátyásföld Bíró M 80. árverés / 31. Azonosító 70132 207p.+XVIt. Aranyozott, kiadói vászonkötésben.