(Kós Károly)
Atila királról ének
1909 (Bp. Orsz. Magyar Iparműv. Társ.)95. árverés / 202.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 11 000 FtAzonosító
73997
A Magyar Iparművészet című folyóirat XII. évfolyamának mellékleteként jelent meg.
(22)p. Gazdagon illusztrált. Első kiadás.
Korabeli vászonkötésben.