Kós Károly
1928 (Kolozsvár), Minerva 32+(2)p.+15t. Enyhén foltos, kopottas, korabeli félvászon-kötésben.
134. árverés / 238.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Leütési ár: 5 500 Ft
A lakóház művészete
angol szoveg
Slightly stained, worn contemporary half cloth.