Kós Károly
A lakóház művészete
1928 (Kolozsvár) Minerva134. árverés / 238.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 5 500 FtAzonosító
93306
Slightly stained, worn contemporary half cloth.
32+(2)p.+15t.
Enyhén foltos, kopottas, korabeli félvászon-kötésben.