Kosáry Domokos
A Görgey-kérdés és története
1936 Bp. Királyi Magyar Egyetemi Ny64. árverés / 312.
Kikiáltási ár: 1 200 Ft Leütési ár: 2 000 FtAzonosító
68168
328+(2)p.
Aranyozott gerincű, modern vászonkötésben, az eredeti borító bekötve.