Kóssa Gyula, dr.
Magyar állatorvosi könyvészet 1472-1904
1904 Bp. Magyar Orsz. Állatorvos-Egyesület93. árverés / 194.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 11 000 FtAzonosító
73398
XII+346p. (Állatorvosi kézi könyvtár. VIII.)
Korabeli félvászon-kötésben.