Kossuth Hirlapja. 1-157. szám [egybekötve].
1848 (Pest) (Kozma Vazul ny.)108. árverés / 80.
Kikiáltási ár: 60 000 Ft Leütési ár: 220 000 FtAzonosító
77346
A lap szerkesztője Bajza József volt, de a munkát valójában Kossuth irányította. Több száma nem jelent meg.
682p. A 18. szám (77-80p.) hiányzik.
Aranyozott, korabeli vászonkötésben. Néhány levele enyhén foltos.