Kossuth Lajos
Irataim az emigráczióból. I-III. kötet.
Bp. Athenaeum132. árverés / 303.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft Leütési ár: 15 000 FtAzonosító
92088
Worn, gilt cintemporary half leather.
1t.+XXX+(2)+526+(1)p.; (4)+578+(1)p.; (4)+743p.
Kopott aranyozású, korabeli félbőr-kötésben. Az első kötet címlapjának alsó sarka hiányzik.