Kossuth Lajos
--- országgyűlési beszédei. Második kiadás.
1867 Pest Heckenast122. árverés / 293.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 400 FtAzonosító
81251
1t. (acélmetszet, Barabás rajza nyomán)+196p.
Restaurált, korabeli vászonkötésben.