Kőszeghi Sándor
Nemes családok Pestvármegyében
1899 Bp. Hungaria132. árverés / 34.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 5 500 FtAzonosító
92121
Gilt, slightly worn original cloth.
447+(2)p.+1 színes t. A címlap másolattal pótolva.
Enyhén kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben.