Kőszeghi Sándor
Nemes családok Pestvármegyében
1899 Bp. Hungaria134. árverés / 51.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
92833
Slightly worn, gilt, original cloth.
447+(2)p.+1 színes t. A címlap másolattal pótolva.
Enyhén kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben.