Koszorú Gróf Desewffy Aurél emlékének. Fűzék tisztelői és baráti. 1857.
1857 Pest, Heckenast 2t. (címképmetszet+díszcímlap)+VI+109+(1)p. Kopottas, díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel.
66. árverés / 295.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Leütési ár: 6 000 Ft