Kosztolányi Dezső
Édes Anna
(Bp. Genius119. árverés / 77.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 75 000 FtAzonosító
80172
(4)+264+(4)p. Első kiadás. Zsirai Miklós nyelvészprofesszornak dedikált példány.
Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben. Inscribed by the author. Worn original cloth.