Kosztolányi Dezső
Négy fal között. Költemények. Kürthy György rajzaival.
1907 Bp. Pallas Rt. ny118. árverés / 278.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 9 000 FtAzonosító
79892
A szerző első megjelent kötete.
185p. Első kiadás. Lapszámozáson belül egészoldalas rajzokkal.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.