Kosztolányi Dezső

A szegény kisgyermek panaszai. Ötödik kiadás.

1919 Bp. Athenaeum

76. árverés / 319.

Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Leütési ár: 13 000 Ft
68614

Hozzákötve: Őszi koncert. Kártya. Bp., 1911. Politzer Zs. és Fia. 29+(3)p. Első kiadás. (Modern könyvtár. 54. sz.) Hozzákötve: Beteg lelkek. Elbeszélések. Karinthy Frigyes Kosztolányi-rajzával. Bp., (1913.) Athenaeum. 56p. Első kiadás. Hozzákötve: Bolondok. Novellák. Bp., (1911.) Athenaeum. 128p. Első kiadás. (Modern könyvtár. 95-97. sz.)

1t.+87p.
Aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben.