Kovács Pál
---nak magyar példa, és köz mondásai
1794 Győrben Streibig90. árverés / 54.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft Leütési ár: 42 000 FtAzonosító
72809
Hozzákötve: [Predmerszky János Márton]: Lelki kalendáriom Azaz A' Sz. Irásbúl és a' Sz. Atyákbúl minden napra ki-válogatott tzikkelyek, mellyekkel az ember a' bűnnek gyűlölésére és a' mennyeieknek kévánságára fel-ébreztetik. Egy Posonyi Kánonok által. Posonban és Komáromban, 1790. Wéber Simon Péter. 52p.
235p.
Aranyozott gerincű, korabeli bőrkötésben. Gilt contemporary leather binding. Szüry: 2636.; 0