Kovácsik Dezső
Az erdő világa. A művelt nagyközönség és az ifjúság számára irta ---.
1924 Bp. (Pallas Rt. ny.)146. árverés / 532.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
97612
Contemporary half cloth. Spine gilt.
67p.+12t.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.