Kővári László
Erdély története 1848-49-ben
1861 Pest Emich110. árverés / 84.
Kikiáltási ár: 25 000 Ft Leütési ár: 34 000 FtAzonosító
77806
(4)+279p.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.