Kővári László
Erdély története 1848-49-ben
1861 Pest Emich158. árverés / 152.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
101870
Contemporary half cloth. Spine slightly damaged, leaves slightly stained.
(4)+279p.
Enyhén sérült gerincű, korabeli félvászon-kötésben. A leveleken rozsdafoltokkal.