Kővári László
Erdély története 1848-49-ben
1861 Pest Emich91. árverés / 66.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft Leütési ár: 24 000 FtAzonosító
72952
(4)+279p.
Enyhén kopott, aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben.