[Kőváry József] Kő
Pesti vadászok
Bp. ifj. Nagel Ottó93. árverés / 291.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 55 000 FtAzonosító
73473
Humoros írásokat tartalmazó, ritka kötet.
188+(4)p. Szövegközti rajzokkal.
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. Poss.: Dr. Czvalinga István könyvjegyével.