(Kőváry) Kővári László
Erdély földe ritkaságai. Kilencz fa-metszvénynyel.
1853 Kolozsvártt Tilsch János143. árverés / 99.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft Leütési ár: 40 000 FtAzonosító
95716
Contemporary cloth. Spine richly gilt.
264p. Szövegközti fametszetekkel.
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.