(Kőváry) Kővári László
Erdély földe ritkaságai. Kilencz fa-metszvénynyel.
1853 Kolozsvártt Tilsch János60. árverés / 212.
61361
264p. Szövegközti fametszetekkel.
Korabeli, aranyozott gerincű, vaknyomásos vászonkötésben. Kifogástalan példány.