(Kőváry) Kővári László
Erdély földe ritkaságai. Kilencz fa-metszvénynyel.
1853 Kolozsvártt Tilsch János93. árverés / 160.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft Leütési ár: 55 000 FtAzonosító
73667
264p. Szövegközti fametszetekkel.
Díszesen aranyozott gerincű, későbbi vászonkötésben.