(Kőváry) Kővári László
Erdély régiségei. Tizennégy fametszvény- s egy kőrajzzal.
1852 Pest Tilsch János65. árverés / 286.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 22 000 FtAzonosító
61360
XVI+290+(1)p.+1t. (lith., sérült) Szövegközti fametszetekkel.
Későbbi, aranyozott gerincű, félvászon-kötésben.