(Kőváry) Kővári László
Erdély történelme. I-VI. kötet [két kötetben].
Pesten -- Kolozsvártt Ráth M. -- Stein J72. árverés / 55.
66226
A mű hatodik kötete 1866-ban jelent meg.
XXVIII+174+(1)+XXIV+158+(10)+(4)+198+(6)+271+240p.
Enyhén viseltes, aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.