Kőváry László
Székelyhonról. MDCCCXLI.
1842 Kolozsvár Kir. Lyceum ny103. árverés / 86.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft Leütési ár: 75 000 FtAzonosító
76159
(6)+205+(3)p.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Contemporary cloth, spine gilt. Szüry: 2692.