Kőváry László
Székelyhonról. MDCCCXLI.
1842 Kolozsvár Kir. Lyceum ny131. árverés / 16.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 20 000 FtAzonosító
83562
Later cloth. Spine gilt.
(6)+205+(3)p.
Aranyozott gerincű, későbbi vászonkötésben.