Kőváry László
Székelyhonról. MDCCCXLI.
1842 Kolozsvár Kir. Lyceum ny93. árverés / 161.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft Leütési ár: 42 000 FtAzonosító
73666
(6)+205+(3)p.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Szüry: 2692.