Közlöny, hivatalos lap. 101-203. sz. (1848. IX. 18. -- 1848. XII. 31.)
1848 Bp. (m. k. egyetemi ny.)83. árverés / 35.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft Leütési ár: 26 000 FtAzonosító
71098
511-958p.+3 mell.
Enyhén viseltes, későbbi félvászon-kötésben.