Kozma Ferenc
A Székelyföld közgazdasági és közmívelődési állapota
1879 Bp. Franklin-Társulat ny124. árverés / 81.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
81683
VIII+470+(2)p. A címlap másolattal pótolva.
Kopott aranyozású, enyhén sérült gerincű, korabeli vászonkötésben.