Kozma Lajos

--- szignetkönyve. Kner Imre előszavával.

1925 Gyoma Kner

82. árverés / 88.

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Leütési ár: 110 000 Ft
70629
XVIII+50+(1)p. Merített papírra nyomtatott, 400 példányban megjelent kiadvány. Dedikált: "Kner Erzsébetnek / Kollegámnak szeretettel / Kozma Lajos".
Aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. A gerinc felső sarkán kis sérüléssel. Körülvágatlan példány. Ez a ritkább változat, a példányok nagy részét félvászonba kötötték. Limited edition with a dedication to Erzsébet Kner. Original gilt half leather binding (minor defect to the head of spine), uncut. This is a rare binding variation, for most of the copies were bound in cloth. Lévay -- Haiman: 1.370/B., Borda -- Haiman: 289.