Králik Lajos
Görgey Arthur. A vádaskodás. Szobra. Reliefjei. Képei.
1906 Bp. Franklin-Társulat134. árverés / 168.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 6 000 FtAzonosító
92906
Contemporary half cloth. Spine gilt.
134p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.