Kreutzwald, Fr(iedrich) R(einhold)
1935 Tartu, Eesti Kirjanduse Selts 318+(3)p.+20t. Gazdagon illusztrált. A szennycímlapon Zsirai Miklós nyelvésznek szóló ajándékozó sorokkal. Aranyozott, kiadói bőrkötésben. Az eredeti borító bekötve. A gerincen apró kopásnyomokkal.
133. árverés / 101.
Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Leütési ár: 40 000 Ft
Kalevipoeg. Üks ennemuistne jutt kahekümnes laulus.
Original leather. Cover bound inside. Spine slightly worn.