Krúdy Gyula
Boldogult úrfikoromban
Bp. Athenaeum64. árverés / 334.
Kikiáltási ár: 800 Ft Leütési ár: 2 600 FtAzonosító
68175
310p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben.