Krúdy Gyula
Mohács vagy két árva gyermek vergődése
1926 Bp. Pantheon64. árverés / 343.
Kikiáltási ár: 600 Ft Leütési ár: 600 FtAzonosító
68177
235p. Első kiadás.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.