Krúdy Gyula
1906 Bp., Budapesti Hirlap 186+(2)p. Első kiadás. Díszesen aranyozott, korabeli vászonkötésben. Szüry: 2709.
66. árverés / 307.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Leütési ár: 7 500 Ft
A szakállszárítón