Krúdy Gyula
Szindbád. A feltámadás.
1916 Bp. Singer és Wolfner66. árverés / 309.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 28 000 FtAzonosító
63409
155+(4)p. Első kiadás. Dedikált példány.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.