Krúdy Gyula
Szindbád ifjúsága és szomorúsága. I-II. kötet.
1917 Bp. Táltos64. árverés / 352.
Kikiáltási ár: 400 Ft Leütési ár: 1 600 FtAzonosító
68181
162+(6)p.; 155+(5)p. Lapszámozáson belül Kürthy György 6 egészoldalas illusztrációjával. Első kiadás.
Enyhén sérült gerincű félvászon-kötésben.