Krúdy Gyula
Szindbád ifjusága. Próza.
1911 (Bp.) Nyugat64. árverés / 351.
Kikiáltási ár: 800 Ft Leütési ár: 1 200 FtAzonosító
62416
193+(2)p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.