Krúdy Gyula
Szindbád megtérése
Bp. Athenaeum73. árverés / 218.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
66743
208p. Első kiadás. (--- munkái. IV.)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.