Krug Lajos, ifj.
Tüzek a végeken. Selmectől-Sopronig.
1930 Sopron vitéz Tóth Alajos ny158. árverés / 334.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
102292
Gilt, original cloth.
208+(8)p.+2t. Dedikált példány.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.