Kubinyi Miklós, ifj.
Árva vára. Történelmi tanulmány.
1872 Pest Athenaeum64. árverés / 355.
Kikiáltási ár: 1 200 Ft Leütési ár: 4 600 FtAzonosító
62359
1t.+(2)+IV+178p.+1t.+3 mell. (kihajt.). A címlap pótolt.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.