Kubinyi, (Viktor) Victor von
The king of Rome. A biography by ---.
1907 New York The Knickerhocker Press146. árverés / 339.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
97559
A szerző a South River-i (New Jersey) Szent István templom plébánosa volt. Az első levélen Dr. Kohl Medárd címzetes püspöknek szóló dedikációval.
Original, gilt cloth.
(2)+XIV+(2)+116p.+14t.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Felül aranymetszéssel díszítve.