(Kún Béla, kókai)
A közjogi alap bukása
1884 Bp. Athenaeum144. árverés / 80.
Kikiáltási ár: 3 000 FtAzonosító
96575
A röpirat Tisza Kálmánt és a kormányzó Szabadelvű Pártot támadja.
Contemporary cloth. Spine gilt.
VII+(1)+328p.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.