Kúnos Ignácz, dr.
Anatóliai képek
1891 Bp. A "Szépirodalmi Könyvtár" kiadóhivatala124. árverés / 432.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 12 000 FtAzonosító
81646
139p.+8t. Az előzéklapon Tábori Róbert ajándékozó soraival.
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben.