Kúnos Ignácz, dr. A mű címe Anatóliai képek 1891 Bp., A "Szépirodalmi Könyvtár" kiadóhivatala 139p.+9t. Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. 60. árverés / 215. Kedvencekhez ad