Kúnos Ignácz, dr.
Anatóliai képek
1891 Bp. A "Szépirodalmi Könyvtár" kiadóhivatala64. árverés / 357.
68184
139p.+8t.
Aranyozott gerincű, kiadói félvászon-kötésben. Festett lapszélekkel. Enyhén viseltes példány.