Lakatos Károly
Vadászati és madarászati emlékeimből
1891 Szegeden Engel Adolf91. árverés / 280.
Kikiáltási ár: 16 000 Ft Leütési ár: 40 000 FtAzonosító
73235
1t.+(4)+315p.+2t. Szövegközti ábrákkal.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Poss.: Dr. Czvalinga István könyvjegyével.